به وبلاگ ما خوش آمدید - لطفا صفحه را تا پایان مشاهده کنید
نامه دكتر محمود احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب
رییس جمهور در نامه ای به مقام معظم رهبری با تاکید بر اینکه دلبستگی و ارادت اینجانب و اعضای محترم دولت به جنابعالی همیشگی است تصریح کرد: اینجانب و همکارانم در دولت تا آخرین لحظات مسئولیت دلبسته به ارزش های انقلاب اسلامی کمر بسته خدمت به کشور و مردم خواهیم بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن کامل پیام دکتر محمود احمدی نژاد بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) مقام معظم رهبری با سلام و تحیت عطف به بیانات حضرتعالی در روز شنبه ۹۱٫۱۱٫۲۸ به استحضار می رساند که اینجانب و همکارانم در دولت تا آخرین لحظات مسئولیت دلبسته به ارزش های انقلاب اسلامی کمر بسته خدمت به کشور و مردم خواهیم بود و اطمینان می دهم که همه تلاش ما به عنوان خادمان ملت، در مسیر اعتلای کشور و رفع مشکلات کشور خواهد بود و کوچکترین قدمی برخلاف مصالح کشور برنخواهیم داشت. دلبستگی و ارادت اینجانب و اعضای محترم دولت به جنابعالی همیشگی است. دوام سلامت و توفیقات حضرتعالی را از ایزدمنان مسئلت دارم. محمود احمدی نژاد
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز : 1 2 3 4 5
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 30 بهمن 1391 و در ساعت : 08:36 - نویسنده : رودبار نيوز
مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره آموزش وپرورش منطقه عمارلو برگزار شد
طي مراسمي در اداره ي آموزش و پرورش عمارلو علی جعفر کو چکی طالکوئی به عنوان ریاست جدید اداره به جای سیر نگ آغاسی پور سر پرست اسبق اداره معر فی شد. مراسم تودیع سیرنگ آغاسی پور سرپرست اسبق اداره با معارفه علی جعفر کو چکی طالکوئی به عنوان ریاست جدید اداره آموزش و پرورش منطقه عمارلو در نماز خا نه اداره با حضورچند نفر از مسولین اداره کل آموزش و پرورش استان،بخشداری منطقه عمارلو ،مدیران ومعلمان و کارکنان آموزش و پرورش منطقه عمارلو بر گزار گردید. در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید،جناب آقای گل علی پور معاونت محترم آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، ضمن عرض سلام واحترام به مدعوین از تلاش وکو ششهای بی شا ئبه سیرنگ آغاسی پور درحوزه سرپرستی اداره تقدیر و تشکر و راجع به اهمیت سند تحول بنیادین نظام آموزشی سخنانی را ایراد نمودند . در همین راستا انتصاب علی جعفر کو چکی به عنوان ریاست جدید این اداره تبریک گفت و آرزوی موفقیت در اجرای امور اداری را خواستار شد. و پس از آن آغاسی پور و کوچکی هر کدام بیاناتی را ایراد فرمودند.
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز : 1 2 3 4 5
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 30 بهمن 1391 و در ساعت : 04:09 - نویسنده : رودبار نيوز
فرماندار رودبار: ورودی استان باید معرف زیبایی های گیلان باشد
فرماندار رودبار گفت: رودبار، ورودی گیلان است و ورودی گیلان باید معرف زیبایی های استان باشد. رجبي با اشاره به اینکه شهرستان رودبار دروازه گیلان و پذیرای گردشگران این استان است، گفت: می خواهیم هر گردشگر به محض ورود به گیلان، طبعیت و زیبایی های گیلان را در شهرستان رودبار ببیند. وی افزود: کاشت درختان زیتون دراتوبان این شهرستان از جمله اقدامات اولیه برای تحقق اهدافمهم معرفی رودبار به مسافرین است. وی ادامه داد: زیتون، میوه ای است که در قرآن به آن قسم یاد شده است و تولید خوب این محصول در این شهرستان، نشان از توجه ویژه خداوند منان به این شهرستان است. فرماندار رودبار با اشاره به وجودپروژه های مهم و نیمه تمام در این شهرستان اظهار کرد: اتمام پروژههای نیمه تمام از اولویت های کاری فرمانداری این شهرستان است. رجبی تصریح کرد: محیط زیست شهرستان رودبار از زیبایی های منحصر به فردی چون سوسن چلچراغ و رودخانه سفیدرود برخوردار است و حفظ محیط زیستاین نعمت های خدادادی، در راس برنامه های شهرستان قرار دارد.
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز : 1 2 3 4 5
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 بهمن 1391 و در ساعت : 01:27 - نویسنده : رودبار نيوز
عطاء اله حكيمي :آب هفت شهر رودبار آلودگي ميكروبي دارد
عطاءالله حکیمی در جلسه شورای اداری گیلان با اشاره به ساخت سد دیورش اظهار کرد: ساخت سد مذکور از دوره هفتم مجلس پیگیری میشد. وی به آلودگی آب شهرهای رودبار اشاره کرد و افزود: آب هفت شهر رودبار آلودگی میکروبی دارد. حکیمی با ابراز خرسندی از ساخت شهر سد شهر بیجار، تصریح کرد: سد شهر بیجار آب شرب 72 درصد استان را تامین میکند اما یک قطره از آن به رودبار نمی رسد. نماینده مردم رودبار در مجلس خواستار استفاده پنج شهر رودبار از آب شرب سد شهر بیجار شدو تصریح کرد: آب سد شهر بیجار تا دورترین نقاط استان پمپاژ میشود و از آن میتوان برای آب شرب شهرهای رودبار استفاده کرد. *عدم استمرار تخصیص نقدینگی پروژه‌های عمرانی گیلان را تهدید می کند معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان نیز در جلسه مذکور عدم استمرار تخصیص نقدینگی از خزانه را تهدیدی برای اجرای پروژه‌های عمرانی در استان عنوان کرد و گفت: عدم استمرار نقدینگی پروژه‌های عمرانی گیلان را با فراز و نشیب تعطیلی یا بازگشایی متناسب و متناوب مواجه کرده است. محمد اکبرزاده استمرار اختصاص اعتبارات به پروژه‌های عمرانی را سبب افزایش پیشرفت فیزیکی آن ها دانست و افزود: عدم تناسب استمرار اختصاص نقدینگیدر اجرای پروژه‌ها فاصله ایجاد کرده است. وی خواستار بازنگری در اعتباراتمسکن مهر گیلان شد و بیان کرد: عدم استمرار تخصیص نقدینگی در اجرای پروژه‌های فاضلاب شهری و صدا و سیمای گیلان فاصله ایجاد کرده است. به گفته اکبرزاده بسیاری از اعتبارات آب و فاضلاب شهری و صدا و سیمای گیلان صرف خرید تجهیزات شده است که در راستایاهداف با تعاریف موافقت نامه ای تناقض وجود دارد.
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز : 1 2 3 4 5
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 بهمن 1391 و در ساعت : 12:59 - نویسنده : رودبار نيوز
رهبر معظم انقلاب : فعلا نصیحت می کنم/مردم آرامش می خواهند
نواي رودبار - اینکه رئیس یک قوه به خاطر یک سند اثبات نشده دو قوه دیگر را متهم کند، خلاف شرع و قانون و تضییع حقوق مردم است/دفاع رئیس محترم مجلس هم از خودش مقداری زیاده روی بود و لزومی نداشت. رهبر معظم انقلاب در ایام سالگرد قیام تاریخی مردم تبریز در دیدار با مردم این شهر بیانات بسیار مهمی درباره روز استیضاح وزیر اسبق کار در مجلس شورای اسلامی و هم چنین حادثه اغتشاش درسخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در قم ایراد کردند. به گزارش شمال نیوز ، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاباسلامی صبح امروز در دیدار با هزاران نفر از مردم تبریز با اشاره به حادثه تلخ 15 بهمن مجلس شورای اسلامی تصریح کردند: قضیه بد و نامناسبی کهدر مجلس پیش آمد ملت را ناراحت کرد. ایشان افزودند: بنده حقیر نیز هم خود در قبال این قضیه احساس تاثر کردم و هم بخاطر ناراحتی مردم ناراحت شدم. رهبر انقلاب در بخش دیگری از سخنان خود فرمودند: این که رییس یک قوه به خاطر یک سند اثبات نشده دو قوه دیگر را متهم کند خلاف شرع و قانون و تضییع حقوق مردم است. ایشان تاکید کردند: مردم آرامش اخلاقی و روانی می خواهند، بنده فعلا نصیحت می کنم. رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اصل استیضاح در مجلس غلط بود، آن هم با دلیلی که مربوط به آن وزیر نیست، خاطرنشان کردند: دفاعی که رئیس محترم قوه از خود در قبال تهمتی که زده شده بود، کرد، قدری زیادهروی بود و لزومی نداشت. حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: این نصیحت و گله‌گذاری امروز نباید موجب شود که عده ای راه بیفتند و علیه افرادی به عنوان «ضد ولایت و ضد بصیرت» شعار بدهند. ایشان با بیان اینکه بنده مخالفمبا این كارها كه یك نفر را به عنوان ضدولایت و ضدبصیرت علیهش شعار بدهند و جلسه را برهم بزنند مانند كاری كه در قم و مرقد امام اتفاق افتاد، افزودند: بارها به مسئولین تذکر دادم که جلوی این کارها را بگیرند رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه"اگر این افراد واقعا حزب اللهی هستند این کارها را که به ضرر کشور است انجام ندهند"، افزودند:احساسات و خشم خود را برای جای لازم نگه دارید. ایشان در بخش دیگری از بیاناتشان درباره برنامه هسته ای کشور تصریح کردند: ما عقیده داریم سلاح هسته ای باید محو شود و نمی خواهیم سلاح هسته ای بسازیم اما اگر این عقیده را نداشتیم و تصمیم داشتیم كه سلاحهسته ای داشته باشیم، هیچ قدرتی نمی توانست جلوی ما را بگیرد. حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین با اشاره به حضور پرشكوه مردم در 22 بهمن خاطرنشان کردند: نمی شود گفت مردم از گرانی و مشكلات اقتصادی شكایتی ندارند،مشكلات هست، مخصوصا برای طبقات ضعیف اما این موجب نشد كه مردم بین خود و نظام اسلامی فاصله بیندازند.
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز : 1 2 3 4 5
نوشته شده در تاریخ شنبه 28 بهمن 1391 و در ساعت : 11:01 - نویسنده : رودبار نيوز
دو مدرسه هوشمند در روستاي كلشتر رودبار مورد بهره برداري قرار گرفت
به همت قاسم زاد عسگر خير مدرسه ساز دو مدرسه شهيد حقاني و امير كبير كلشتر بطور كامل نوسازي، مقاوم سازي و هوشمندسازي شد. امروز مدارس شهيد حقاني و اميركبير كلشتر كه توسط قاسم زاد عسگر، خير مدرسه ساز نوسازي و مقاوم سازي شده بود، افتتاح شدند . قاسم زاد عسگر گفت: هدفم از اينكار ارتقاي سطح علمي دانش آموزان اين منطقه بوده است، ما بايد تمام تلاش خود را بكنيم تا حداقل دانش آموزان و معلمان از فضاي آموزشي مناسب برخوردار باشند. مدرسه شهيد حقاني داراي 6 كلاس و مدرسه اميركبير 12 كلاس درس هستند و در اين پروژه، اعتباري بالغ بر 450 میلیون تومان هزينه شده است.
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز : 1 2 3 4 5
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 25 بهمن 1391 و در ساعت : 07:57 - نویسنده : رودبار نيوز
رجبی فرماندار شهرستان رودبار شد
به گزارش نواي رودبار طي مراسم غلامحسین رجبی به عنوان فرماندار رودبار معرفی و از تلاش های ایرج مؤذن فرماندار سابق قدردانی شد. غلامحسین رجبی پیش از این معاون مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رشت ومسئول دبیرخانه شورای تأمین استان بود. همچنین ایرج مؤذن نیز مدیر کل پدافند غیر عامل گیلان منصوب شد.
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز : 1 2 3 4 5
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 24 بهمن 1391 و در ساعت : 02:58 - نویسنده : رودبار نيوز
ایجاد ایستگاه سلامت گردشگری در رودبار
عبدالرضا حاجی وثوق در مراسم افتتاح دفتر بیمه ای ایران در این شهرستان با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: هم زمان با دهه مبارک فجر روزانه یک دفتر بیمه ای در گیلان دایر میشود. وی افزود: بیمه ایران در 15 آبان ماه سال 1314 به صورت دولتی افتتاح شد و فعالیت خود را آغاز کرد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همچنان دولتی باقی ماند. این مسئول با بیان اینکه قبل ازپیروزی انقلاب شرکت‌های بیمه ای خارجی خدمات بیمه ای کشور را انجام می دادند، تصریح کرد: قبل از پیروزی انقلاب یک شرکت خارجی بیمه ای نیز در گیلان دایر شد و فعالیت میکرد. وی به نقش بیمه در صادرات نفت ایران اشاره کرد و گفت: در جنگ تحمیلی صادرات نفت به گونه ای بود که از هر سه کشتی یک کشتی را به خارجی ها میدادیم تا بیمه نامه دریافت کنیم. وثوق ادامه داد: ورود بیمه ایران و زیرپوشش بیمه بردن تمام نفتکش ها موجب شد تا صادرات نفت در دوران جنگ افزایش یابد. وی، در ادامه از ایجاد ایستگاه سلامت گردشگری در رودبار خبر داد و خاطر نشان کرد: رودبار نخستین شهرستان ورودی به گیلان است و گردشگران برای عزیمت به شمال کشور از این مسیر عبور می‌کنند. مدیر کل بیمه ایران در گیلان، ارائه پکیج کامل بیمه‌ای گردشگر را هدف از راه اندازی این ایستگاه ها در رودبار عنوان کرد و یادآور شد: این ایستگاه ها در صورت فراهم بودن شرایط در تابستان سال آینده به صورت سه تا پنج روزه در رودبار برگزار میشود.
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز : 1 2 3 4 5
نوشته شده در تاریخ شنبه 21 بهمن 1391 و در ساعت : 04:44 - نویسنده : رودبار نيوز
سقوط خودروي پيكان به دره اي در خورگام دو كشته بر جاي گذاشت
نواي رودبار - سقوط یک دستگاه خودروی پیکان در مسیر رستم آباد به خورگام حدفاصل روستای برارود دو کشته و سه زخمی برجای گذاشت. به گزارش نواي رودبار -اين خوردوی پیکان پیش از ظهر امروز از مسیر رستم آباد به سمت روستاي نوده خورگام در حرکت بود كه در محدوده روستاي برارود از مسیر اصلی خارج شد و به دليل نبود گاردريل به داخل دره سقوط كرد در اين حادثه متاسفانه دو تن از مسافران اين خودرو در دم جان خود را از دست داده و سه تن نيز به بيمارستان انتقال داده شدند
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز : 1 2 3 4 5
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 بهمن 1391 و در ساعت : 11:34 - نویسنده : رودبار نيوز
سارقان ۱۱۰۰ لیتری روغن زیتون دستگیرشدند
سرهنگ سید رسول صمدی اظهار داشت: مأموران این فرماندهی در پی گزارش مردمی مبنی بر وقوع یک فقره سرقت در شرکت روغن‌کشی شهر لوشان این شهرستان، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. فرمانده انتظامی شهرستان رودبار اظهار داشت: عوامل کلانتری ۱۴ و پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات پلیسی، موفق شدند ۲ شخص به هویت‌های معلوم را که با همکاری نگهبان شرکت اقدامات مجرمانه خود را سازماندهیمی کردند دستگیر نمایند. سرهنگ سید رسول صمدی افزود: ماموران این متهمان را حین سرقت یکهزار و ۱۰۰ لیتر روغن زیتون به ارزش ۱۶۰ میلیون ریال دستگیر و اموال مسروقه از آنان کشف و ضبط گردید. وی همچنین در ادامه اعلام داشت: اکیپ های عملیاتی این شهرستان پس از کسب گزارشهای مردمی مبنی بر سرقت سیمهای برق یک منطقه از سطح شهر لوشان، وارد عمل شده و ۳ نفر را در حال سرقت دستگیر و از آنان آلات و ادوات سرقت و مقادیری سیم برق کشف و ضبط کنند. فرمانده انتظامی شهرستان رودبار در پایان خاطر نشان کرد: متهماندستگیر شده که دارای سابقه کیفری سرقت بودند، با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز : 1 2 3 4 5
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 17 بهمن 1391 و در ساعت : 10:39 - نویسنده : رودبار نيوز
آخرین مطالب نوشته شده
 • آمریکا اگر دست از پا خطا کنند کاربه بسیجی ها نخواهد رسید
 • روستاییان گیلانی از کنتورهای آب خودمحافظت کنند
 • هر نماینده مجلس سالانه چقدر “هدیه” می گیرد؟
 • ساز نـــــــی خورگام
 • هزار نفر در گيلان به ايدز مبتلا هستند
 • رئیس‌جمهور چگونه درخواست مناظره احمدی‌نژاد را می‌پذیرد؟
 • مدیری که نگاه اعتدالی داشته باشد در مدیریت گیلان جای دارد
 • معتقد به افشای لیست سران فتنه ۸۸ هستم
 • تولید فیلم مستند شهدای شاخص روحانی در گیلان
 • امیدهای تازه در زندگی امیرعلی
 • شورای عالی برای آبادانی گیلان گام بردارد
 • طارم، قزوین و زنجان مجوز برداشت آب از سد سفیدرود را دارند اما رودبار ن
 • هفته بسیج مبارک باد
 • قابل توجه مسئولین محترم/جاده های خورگام و عمارلو نیاز به رسیدگی دارد
 • اقتصاد رودبار وابسته به زیتون است/ زیتونکاران با مشکلات زیادی رو برو هستند
 • ظرفیت گیلان به ویژه شهرستان رودبار در تولید محصولات کشاورزی بالاست
 • امام جمعه شهرستان رودبار: در رودبار زیتون کاران عزادارند / مسئولان استانی در تریبون خود می گویند چای و برنج
 • استاندار گیلان:سهم گردشگران رودبار نباید آلودگی محیط زیست باشد
 • عاشورا کجای تاریخ است؟ کربلا کجاست؟
 • ماهيت نهضت عاشورا امر به معروف و نهي از منکر است
 • Copyright © 2010 by http://roodbarnews.samenblog.com